top of page

HAKKIMIZDA

BEYBUZ, 1993 yılından itibaren buz imalatı yaparak İstanbul'a buz tedarik etmektedir. Bu sayede 2000'li yılların başında buz tedarilçileri arasında lokomatif  buz firmaları arasına girmeyi başarmıştır.

 

Bizler ''Türk Gıda Kodeksine'' uygun olarak Türkiye Cumhuriyeti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izni ile hijyenik ortamda ve hassas bir şekilde buz üretimi yapıp, gerek medya gerekse değerli müşterilerimiz tarafından sıkça ziyaret edilmekteyiz.Yüksek tonajlı buz üretim kapasitesi, bilişim ve lojistik alt yapısı ile İstanbul içerisinde bulunan tüm eğlence mekanlarına buz tedarikleri konusunda kalıcı ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Mekan sahiplerinin, etkinlik firmalarının ve barmenlerin bizleri sıklıkla tercih ediyor olması ve markamıza ''acil buzcu'' yakıştırmaları en büyük onur kaynağımızdır.

Buz fabrikamızda ürettiğimiz içecek buzlarına ait içme suyu, arıtma sistemlerinden geçirilerek inox tanklarda dinlendirildikten sonra yenilikçi teknolojiye sahip profesyonel buz makinelerine yönlendirilir ve el değmeden içecek buzları üretilir. Otomatik paketleme sistemi ile paketlenir ve minimum -18 derecede şoklanarak satış noktalarına ulaştırılır.Aynı zamanda imalatımız ağırlıklı olarak hazır küp buzlardan oluşmaktadır. Beybuz aynı zamanda hazır poşet buzlarının yanı sıra müşterilerine özel kokteyl buzları ile de çeşitli çözümler sunmaktadır.

Siz de, size sunacağımız çözümlerden faydalanmak, 7/24 acil buz ihtiyacınızda ,mekanlarınızı ve etkinliklerinizi ferahlatmak için bizlerle hemen iletişime geçin!

ice 1.png
ice 1.png
ice 1.png
bottom of page