HAKKIMIZDA

BEYBUZ, 1993 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Bu sayede 2000'li yılların başında sektöründe lokomotif firmalar arasına girmeyi başarmıştır.

 

Bizler ''Türk Gıda Kodeksine'' uygun olarak Türkiye Cumhuriyeti Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izni ile hijyenik ortamda ve hassas bir şekilde buz üretimi yapıp, gerek medya gerekse değerli müşterilerimiz tarafından sıkça ziyaret edilmekteyiz.

 

Yüksek üretim kapasitesi, bilişim ve lojistik alt yapısı ile İstanbul içerisinde bulunan tüm eğlence mekanlarına buz talepleri konusunda kalıcı ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Mekan sahiplerinin, etkinlik firmalarının ve barmenlerin bizleri sıklıkla tercih ediyor olması markamızın en büyük onur kaynağıdır.

Buzlarımız arıtma sistemlerinden geçirilerek tanklarda dinlendirildikten sonra yenilikçi teknolojiye sahip profesyonel buz makineleri ile el değmeden üretilir. Otomatik paketleme sistemi ile paketlenir ve minimum -18 derecede şoklanarak satış noktalarına ulaştırılır.

İmalatımız ağırlıklı olarak hazır küp buzlardan oluşmaktadır. Beybuz aynı zamanda hazır poşet buzlarının yanı sıra müşterilerine özel kokteyl buzları ile de çeşitli çözümler sunmaktadır.

 

Siz de, size sunacağımız çözümlerden faydalanmak, mekanlarınızı ve etkinliklerinizi ferahlatmak için bizlerle hemen iletişime geçin!

Copyright©Tüm hakları saklıdır.BEYBUZ TÜRKİYE 7/24 Tel 0538 242 33 45 beybuz@gmail.com